Сертифікацію аналітиків Creatio успішно пройдено! — Університет «КРОК»

Новини та події

Сертифікацію аналітиків Creatio успішно пройдено!

15 липня 2021 Новини та події

Здобувачі освітньої програми «Комп’ютерні науки» в рамках практичної підготовки «Проєкт (перший рівень)» успішно опанували навчальний курс «Low-code розробка застосунків» від освітнього порталу Creatio Academy компанії Terrasoft. Студенти І курсу (група КН-20) набули навички citizen developers – користувачів, які автоматизують бізнеспроцеси і створюють власні ІТ-рішення. Автори курсу, посилаючись на думку аналітиків Gartner, Forrester, Nucleus Research, вважають що попит на фахівців з low-code розробки буде зростати з кожним роком, і отримані знання в цій професійній галузі допоможуть випускникам курсу знайти перспективну роботу.

У результаті виконання проєкту студенти дізналися:

 • як створювати застосунки з використанням візуального програмування;
 • як прогнозувати можливі наслідки подій, застосовуючи можливості АІ та машинного навчання в low-code платформі;
 • як будувати бізнес-процеси будь-якої складності в нотації BPMN 2.0;
 • як управляти взаємовідносинами з клієнтами, автоматизувати процеси продажів, маркетингу і сервісу (CRM).

По завершенню курсу за рекомендацією викладача студенти проходили сертифікацію на рівень «Аналітик Creatio». Вимоги сертифікації успішно виконали наступні студенти:

 1. Артем Жовтоватюк
 2. Владислав Павлов
 3. Гліб Семеренко
 4. Денис Галела
 5. Дмитро Федорчук
 6. Кевін Кордунер
 7. Максим Афанаскін
 8. Нікіта Журавльов
 9. Олег Гунько
 10. Олександр Приходько
 11. Остап Терлецький
 12. Сергій Дзюбенко

Щиро дякуємо Олексію Прусакову, Head of Academy Creatio, за дружню співпрацю під час проходження курсу і організацію сертифікації на високому професійному рівні! Радіємо відмінному досвіду спільної підготовки студентів і сподіваємося на подальшу співпрацю в новому навчальному році!

Викладачем курсу «Low-code розробка застосунків» від Університету КРОК виступила Анна Пилипенко, завідувач кафедри математичних методів та статистики. Тренер від компанії Terrasoft – В'ячеслав Назаревич, який зробив презентацію продукту і компанії під час зустрічі зі студентами.

Радо вітаємо студентів з підтвердженням набутих практичних навичок роботи з найсучаснішими технологіями та інструментами! Впевнені, що отримані сертифікати доповнять Ваші професійні портфоліо і допоможуть побудувати успішну кар'єру в сучасних компаніях!

Оновлено: Середа, 21 липня 2021 09:34
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Сертифікацію аналітиків Creatio успішно пройдено!