Пишаємося випускниками англомовних програм Університету «КРОК»! — Університет «КРОК»

Пишаємося випускниками англомовних програм Університету «КРОК»!

14 липня 2021 Новини та події

9 липня 2021 року у стінах Університету «КРОК» відбулася знакова подія – перший випуск бакалаврів спеціальності «Менеджмент» (англ. мова), а також бакалаврів та магістрів спеціальності «Міжнародні економічні відносини» англомовних програм Університету.

Дипломи бакалаврів з відзнакою отримали:

Спеціальність «Менеджмент» (англ. мова):

1. Огво Орсіно Отувере
  2. Огунрінде Опеємі Хаммед

Спеціальність «Міжнародні економічні відносини»,
освітня програма: «Експортноорієнтований бізнес»

1. Болкуневич Сергій

Диплом магістра з відзнакою отримали:

Спеціальність «Міжнародні економічні відносини»,
освітня програма: «Експортноорієнтований менеджмент та міжнародний бізнес»

1. Зінченко Олександра

З привітаннями виступили: завідувачка кафедри міжнародних економічних відносин, Колесник І.А., начальник управління міжнародного співробітництва Лотарєв А.Г., керівник проєктів та програм УМС Дробина А.О. Серед запрошених оффлайн та онлайн гостей були Пазєєва Г.М., заступник завідувача кафедри управлінських технологій, Алькема В.Г., завідувач кафедри управлінських технологій та Ляшенко О.М., директор навчально-наукового інституту менеджменту та освіти дорослих, останні звернулися з відеопривітаннями до випускників.

З піснею «Déjà vu» винуватців свята привітала Вокальна студія Університету «КРОК», а грою на гітарі дует молодих музикантів. Висловлюємо також подяку здобувачу другого року спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Ов Паділья Луіс Енріке, який підтримав випускників піснею «Felices los quatro».

Найкращих випускників було нагороджено Подяками:

«за високий рівень відвідування навчальних занять, відмінні результати у навчанні та створення позитивного іміджу Університету «КРОК» було нагороджено:

1. Огво Орсіно Отувере

«за зразкові успіхи у навчанні»:

1. Болкуневич Сергій
  2. Горєлов Денис
  3. Зінченко Олександра
  4. Огунрінде Опеємі Хаммед

«за зразкову старанність у навчанні»:

1. Іслам Хассан Саїд Хассан

«за участь у програмах мобільності та створення позитивного іміджу Університету «КРОК» за кордоном»:

1. Гаршин Владислав
  2. Нвофор Чіома Обянуджу

Бажаємо нашим випускникам подальших успіхів! Пишаємося Вами!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Церемонія вручення дипломів Бакалавра // Кафедра міжнародних економічних відносин // 09.07.2021

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Вівторок, 20 липня 2021 11:36

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Пишаємося випускниками англомовних програм Університету «КРОК»!