Хвилюючі миті проходження кваліфікаційного іспиту — Університет «КРОК»

Хвилюючі миті проходження кваліфікаційного іспиту

08 липня 2021 Новини та події

Напереродні урочистої події вручення дипломів випускникам-бакалаврам спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» кафедра національної економіки та фінансів згадує хвилюючі миті проходження кваліфікаційного іспиту.

Здобувачі денної та заочної форми навчання успішно пройшли це непросте випробування та проявили високий рівень набутих як теоретичних, так і практичних знань.

Особливо слід відзначити тих випускників, котрі на відмінно склали іспити, успішно завершили навчання і отримають дипломи з відзнакою (денна форма): Гриценко В.В., Залізняк В.О., Лєбєдєв П.О., Некрутенко А.О., Паскевич А.А., Цісар А.В.

Вітаємо випускників! Так тримати!

Оновлено: Четвер, 08 липня 2021 15:00

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Хвилюючі миті проходження кваліфікаційного іспиту