Автоматизація тестування веб-орієнтованих додатків

22 червня 2021 Новини та події

30 травня 2021 року студенти освітньої програми «Комп'ютерні науки» познайомилися з Олексієм Барибіним, Software Test Automation Engineer в компанії EPAM Ukraine — однією з найбільших IT-компаній в Україні.

Пан Олексій розповів про свою історію професійного розвитку в міжнародній компанії, поділився зі студентами інформацією про основні етапи співбесіди в компанії міжнародного рівня. Студенти розглянули з фахівцем-практиком базові кейси автоматизації тестування веб-орієнтованих додатків, піраміду тестування та виконали практичне завдання із застосуванням Selenium WebDriver.

Висловлюємо щиру вдячність Олексію Барибіну за цікаву та пізнавальну зустріч, сподіваємося на подальшу співпрацю у зростанні нових талантів ІТ-індустрії в Україні.

Оновлено: Вівторок, 22 червня 2021 13:02

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Автоматизація тестування веб-орієнтованих додатків