Медіація: навчання і трансформація суспільства / MEDIATS — Університет «КРОК»

Медіація: навчання і трансформація суспільства / MEDIATS

22 червня 2021 Новини та події

17 червня 2021 рік у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбувся Національний семінар із поширення результатів проєкту «Медіація: навчання і трансформація суспільства / MEDIATS».

Університет «КРОК» офлайн та онлайн представляли:

• Олександр Копиленко, Народний депутат України, дійсний член (академік) Національної академії наук України та Національної академії правових наук України, д. ю. н., професор, Заслужений юрист України, голова Федерації медіації України (Університет «КРОК»),
  • Андрій Кучко, Перший проректор, доктор фізико-математичних наук, професор та Відмінник освіти України,
  • Анатолій Француз, Герой України, д. ю. н., професор, Заслужений юрист України, декан юридичного факультету, завідувач кафедри державно-правових дисциплін Університету «КРОК»,
  • Ольга Карпова, виконавчий директор Бізнес Школи Університету КРОК,
  • Вікторія Поліщук, адвокат, медіатор, Голова Комітету з трудового права НААУ, член Комітету з питань альтернативного врегулювання спорів, що діє у складі НААУ, аспірант, викладач в Бізнес Школі КРОК і Університеті «КРОК» та випускниця магістерської програми з медіації,
  • Олег Трибой, викладач програми Магістр медіації та вирішення конфліктів Бізнес школи «КРОК»,
  • Андрій Лотарєв, начальник управління міжнародного співробітництва,
  • Галина Богаченко, керівник проєктів та програм управління міжнародного співробітництва.

Семінар відкрив ректор Університету ЧНУ ім. Ю. Федьковича Роман Петришин. До учасників семінару з вітальними словами звернулися Олександр Копиленко, народний депутат України, Голова Федерації медіації України, Олександр Пижов, Генеральний директор директорату європейської інтеграції, бюджетування та узгодження політик МОН України, Світлана Шитікова, координатор проекту Національного Erasmus+ офісу в Україні, Лілія Бурченко, начальник відділу професійної освіти та ліцензування Департаменту освіти та науки Чернівецької ОДА, Ян ван Звітен, грандхолдер проекту, ректор Нідерландської академії бізнесу, Андрій Кучко, Перший проректор, доктор фізико-математичних наук, професор та Відмінник освіти України, Антон Квітка, заступник директора ННІ «Каразінська школа бізнесу» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Віталій Вдовічен, декан юридичного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича, Петро Пацурківський, один із ідеологів проекту «MEDIATS».

Анатолій Француз, герой України, декан юридичного університету КРОК презентував діяльність федерації медіації.

На Національному семінарі із презентаціями основних положень та одержаних результатів впровадження магістерських програм з медіації виступили Ольга Карпова, виконавчий директор Бізнес Школи Університету КРОК, Антон Квітка, заступник директора ННІ «Каразінська школа бізнесу» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Руслана Гаврилюк, завкафедри публічного права, керівник проектної групи «MEDIATS» ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

Ян ван Звітен презентував міжнародну концепцію магістерських програм з медіації.

В обговоренні презентованих магістерських програм з медіації та проблем впровадження медіації в Україні взяли участь: Діана Проценко, Президент Національної асоціації медіаторів України; Вікторія Поліщук, адвокат, медіатор (м. Київ); Володимир Радченко, професор (м. Харків); Аліна Сергєєва, національний експерт Проекту ЄС «Право – Justice» (м. Харків); Дана Роне, медіатор, міжнародний експерт з медіації (Університет ТУРІБА, м. Рига, Латвія); Франческо Де Анжел, професор, міжнародний експерт з медіації (Католицький університет Сан Антоніо, м. Мурсія, Іспанія); Анна Нечай, професор, засновник громадської спілки «Національна асоціація медіації з трудових і корпоративних спорів», ректор Міжнародної академії безперервного навчання (м. Київ); Луїза Романадзе, адвокат, медіатор, Президент Української академії медіації, експерт Проекту Програми ЄС «Право – Justice»; Наталія Мазаракі, професор, завкафедри міжнародного, цивільного та комерційного права Київського торгово-економічного університету; Наталія Ковалко, сертифікований бізнес-медіатор, професор Інституту права Київського національного університету імені Т. Шевченка; Тетяна Цувіна, адвокат, медіатор, доцент кафедри цивільного процесу Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого (м. Харків); Максим Єнін, доцент кафедри соціології КПІ ім. І. Сікорського (м. Київ); Лілія Клос та Олеся Бік, кафедра соціології та соціальної роботи Національного університету «Львівська політехніка» (м. Львів); Ольга Тютюн, сертифікований бізнес та сімейний медіатор, Почесний член Національної асоціації медіаторів України, керуючий партнер Commercial Midiation Group, засновник «Майстерні практик медіації».

Паралельно Мариною Федорчук, Олегом Трибоєм та Оленою Пархоменко для студентів та усіх бажаючих було проведено «Майстерню медіації».

Національний семінар став важливим кроком у поширенні цінностей медіації в Україні та засвідчив про необхідність консолідації зусиль усіх волонтерів медіації. На порядку денному – вироблення форми державно-приватного партнерства для просування цінностей медіації у практику суспільного життя українського соціуму.

Оновлено: Вівторок, 22 червня 2021 13:04

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Медіація: навчання і трансформація суспільства / MEDIATS