Студенти спеціальності «Туризм» успішно захистили курсові роботи — Університет «КРОК»

Студенти спеціальності «Туризм» успішно захистили курсові роботи

17 червня 2021 Новини та події

Наприкінці навчального року студенти спеціальності «Туризм» захистили курсові роботи. Курсова робота – це важлива складова підготовки майбутнього фахівця, крок до наукової діяльності.

Обов’язковою умовою підготовки курсової роботи є публічний захист, під час якого майбутні фахівці мають продемонструвати результати досліджень, свою комунікативну компетентність, вміння презентувати матеріал, відповідати на запитання.

Найтяжче було студентам 2 курсу, які вперше готували курсові роботі, але і вони впорались із цим завданням. Тематика курсових робіт була пов’язана з дисциплінами туристично-рекреаційного спрямування: «Географія туризму», «Рекреаційні комплекси світу», «Туристичне країнознавство» та ін. Відмінні результати продемонстрували студенти 2 курсу (група ТУР-19): Юлія Горіна, Олексій Кара, Дар’я Кнаус, Інна Леурда, Гома Дар’я, Євгеній Кучерявий, Олександр Палій, Ростислав Грушевич.

Курсові роботи студенти 3 курсу готували з дисциплін «Туристичне краєзнавство», «Спеціалізований туризм», «Організація екскурсійної діяльності». На відмінно захистились студенти групи ТУР-18: Вірсавія Таран, Юлія Матко, Крістіна Мельниченко, Аліна Кучерявенко, Катерина Шаповал, Кристіна Ус, Наталія Хвесюк, Целованська Поліна.

Студенти 4 курсу захищали курсові роботи з дисциплін «Туроперейтинг», «Організація готельного господарства». Відчувався досвід. Найкраще вдалося тим студентам, які не тільки на відмінно навчаються, але й брали участь у роботі наукового гуртка, виступали на конференціях. Відмінний результат продемонстрували Єлизавета Жила, Олександра Коненко, Ганна Хабаз, Софія Бардачевська, Тетяна Донцова, Дарія Гаврілова, Дар’я Власенко, Єлизавета Доліч.

Дякуємо усім студентам, які відповідально поставились до підготовки та захисту курсової роботи!

За успішними результатами курсових робіт стоїть також титанічна праця наукових керівників, викладачів кафедри туризму: Міхо Олени Іванівни, Мелько Людмили Федорівни, Сокол Тетяни Георгіївни, Уварової Ганни Шевкетівни.

Щиро дякуємо керівникам курсових робіт за глибокий професіоналізм та відповідальність!

Щиро дякуємо Гаврилюк Світлані Павлівни, яка брала активну участь у захистах та Петренко Марині Іванівні за ретельну організаційну роботу щодо підготовки курсових робіт!

Оновлено: Четвер, 17 червня 2021 12:42

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студенти спеціальності «Туризм» успішно захистили курсові роботи