Університет «КРОК» та ТОВ «Україна-Інформ»: про перспективи співпраці

16 червня 2021 Новини та події

15 червня 2021 року відбулася зустріч директора Центру розвитку кар'єри Університету «КРОК» з керівництвом ТОВ «Україна-Інформ» та підписання Договору про співробітництво.

Під час зустрічі було укладено Договір про співробітництво у рамках якого Університет «КРОК» має можливість використовувати інформаційний продукт Україна-Інформ, а студенти Кафедри міжнародних відносин та журналістики матимуть можливість проходити практику та опановувати режисерські навички.

Висловлюємо щирі сподівання на успішну співпрацю на благо наших спільних інтересів. Завдяки підтримці Україна-Інформ, ми зможемо і далі виховувати молодь, повну сил і прагнень до знань та творчості.

Оновлено: Середа, 16 червня 2021 17:50

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Університет «КРОК» та ТОВ «Україна-Інформ»: про перспективи співпраці