Відзнаки діяльності Навчально-наукового інституту психології — Університет «КРОК»

Відзнаки діяльності Навчально-наукового інституту психології

14 червня 2021 Новини та події

15 травня 2021 року Університету «КРОК» виповнилося 29 років! На честь цієї важливої річниці 24 травня відбулись Урочисті збори трудового колективу Університету «КРОК».

Ректор Сергій Михайлович Лаптєв виступив з привітанням та доповіддю про підсумки року. З вітальними промовами виступили також співзасновники Університету – Людмила Іванівна Паращенко, Тарас Володимирович Фініков, Юлій Михайлович Гукайло. Відбулися нагородження підрозділів та працівників Університету за сумлінну творчу працю. Окремою Подякою було відзначено і діяльність Навчально-науковий інститут психології Університету «КРОК».

Викладачі та співробітники ННІ психології також були відзначені: подяки отримали кандидат психологічних наук Ганна Валентинівна Абаніна, старший викладач Наталія Григорівна Бойченко, кандидат психологічних наук Ганна Олександрівна Гончарова, доктор психологічних наук Ольга Миколаївна Васильченко, кандидат психологічних наук Юрій Олексійович Живоглядов, доктор психологічних наук Ольга Володимирівна Петрунько, кандидат психологічних наук Разіда Мугаллімовна Ткач; Почесні грамоти отримали старший викладач Владислав Владиславович Зубченко, кандидат педагогічних наук Тетяна Олександрівна Ковалькова, кандидат біологічних наук Катерина Григорівна Лисенко. Методист кафедри психології Ольга Петрівна Лисенко була нагороджена Відзнакою Університету «КРОК». Директор ННІ психології Ірина Валентинівна Сингаївська нагороджена Подякою за активну медіа-діяльність.

Атмосфера свята була радісною й урочистою!

Оновлено: Понеділок, 14 червня 2021 17:17

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відзнаки діяльності Навчально-наукового інституту психології