Університет «КРОК» – знову серед кращих приватних університетів України! — Університет «КРОК»

Університет «КРОК» – знову серед кращих приватних університетів України!

09 червня 2021 Новини та події

Наприкінці травня 2021 року оприлюднено п'ятнадцятий академічний рейтинг закладів вищої освіти України «Топ-200 Україна 2021».

Згідно з його даними Університет «КРОК» знову серед кращих приватних університетів України! При складанні цьогорічного рейтингу експерти брали до уваги сучасні тенденції розвитку університетів. Серед базових принципів використані найбільш авторитетні рейтинги навчальних закладів: «Scopus», «UniRank», «Nature Index», «QS World University Rankings», «Webometrics» та інші. Кожен із вказаних рейтингів використовує різні критерії оцінювання.

Вітаємо Університет «КРОК» та усіх, хто причетний до його успіхів, і бажаємо не зупинятися на досягнутому та гідно утримувати місце в авангарді кращих українських приватних університетів!

Оновлено: Середа, 09 червня 2021 13:59

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Університет «КРОК» – знову серед кращих приватних університетів України!