Творча колаборація та підтримка проєкту «Всеукраїнська «ЕКО+ЕТНО+AРТ» ініціатива...» — Університет «КРОК»

08 червня 2021 Новини та події

Надзвичайно приємно відчувати радість, задоволення та гордість від чудово реалізованої спільної справи. Це той шалений емоційний фідбек, який відчувають і нині організатори, учасники креативної НЕ конференції.

Адже школярі всієї країни, школи-учасниці проєкту отримали поштою не лише офіційні подяки, сертифікати, завізовані вельмиповажними високопосадовцями та очільниками таких державних, освітніх інституцій, як-от: Міністерство освіти і науки України, Національний координатор мережі Асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні, департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації, Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація, Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Шевченківської РДА м. Києва, ректор Університету «КРОК». До цієї невід’ємно важливої частини відзначень додались й чудові подаруночки, сюрпризи від справжніх друзів проєкту – спонсорів та партнерів.

Щиро дякуємо спонсорам проєкту за мотиваційну підтримку команд, що отримали купу подарунків: чарівні квиточки на івенти, брендовані ручки та олівці, крутезні просвітницькі матеріали та тематичні книги, класні еко- та патріотичні сумочки, ємності для сортування, інтерактивні ігри та ще купу позитиву й вдячності.

Сердечно дякуємо: Європейському товариству дикої природи (European Wilderness Society) та особисто офіційній представниці організації в Україні – пані Ірині Щоці за екопросвітницькі матеріали для молоді; видавництву «Ранок» за подаровані крутезні, актуальні книги для команд-учасників проєкту з усіх куточків країни; Міжнародній громадській організації «Рада з екологічної безпеки» та особисто Голові організації – пану Сергію Орєхову, а також секретарю організації – пану Едуарду Рябому за мотиваційні подарунки учасникам; Національному комплексу «Експоцентр України» («ВДНГ») та особисто Генеральному директору Національного комплексу «Експоцентр України» («ВДНГ») пану Євгенію Мушкіну й креативній продюсерці «ВДНГ» пані Наталії Верьовці за подарункові івентові квиточки; випускниці Коледжу, представниці національної мережі «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні», засновниці бренду еко-косметики Sungura – пані Анастасії Бондар за чудові інтерактивні ігри та особливі еко-подаруночки; івентовій агенції «The House quest&party» за призові квитки на івенти; випускниці Коледжу, представниці креативної агенції «Banda Agency» – пані Стефанії Верейці за стильні іміджеві подарунки; відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Шевченківської РДА м. Києва та особисто в.о. начальника відділу молоді та спорту Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації пані Ользі Вязіній за яскраві молодіжні сувеніри; Карпатському біосферному заповіднику та особисто начальниці відділу еколого-освітньої роботи Карпатського біосферного заповідника пані Вікторії Бундзяк за оригінальну інтерактивну гру для справжніх мандрівників Карпатами; КП «Водно-інформаційний центр» та особисто провідному фахівцю Комунального підприємства пану Валентину Кобзарю за чудові патріотичні книги для молоді; культурному проєкту «Мармур» та бренду «Marmurstore» й особисто співзасновнику проєкту пану Роману Алімаскіну за крутезні ідейні й патріотичні сумочки; Фонду захисту біорізноманіття України та особисто директорці благодійного фонду «Фонд захисту біорізноманіття України» пані Катерині Стрипко за екосумочки й екомотивуючі сувеніри; комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київкомунсервіс» та особисто начальнику відділу екологічної політики підприємства пану Ігорю Морозу за чудові сортувальні контейнери.

Дорогі друзі, ми пишаємося нашою співпрацею та щиро дякуємо Вам за неймовірну підтримку!!!

Оновлено: Вівторок, 08 червня 2021 22:52

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Творча колаборація та підтримка проєкту «Всеукраїнська «ЕКО+ЕТНО+AРТ» ініціатива...»