Вебінар: «Фінансові та економічні проблеми в умовах економіки невизначеності» — Університет «КРОК»

Вебінар: «Фінансові та економічні проблеми в умовах економіки невизначеності»

28 квітня 2021 Новини та події

Кафедра національної економіки та фінансів Університету «КРОК» пропонує вашій увазі вебінар на тему «Фінансові та економічні проблеми в умовах економіки невизначеності» доктора економічних наук, професора кафедри національної економіки та фінансів Боброва Євгенія Анатолійовича.

Чи задумувались Ви над питаннями: «Чи раціонально використовуються природні ресурси?», «Чи надовго вистачить природних ресурсів у майбутньому?», «У чому полягає важливість переходу від лінійної економіки до економіки циркулярного типу?», «Які соціальні потреби людства та як вони впливають на економіку?».

Сподіваємося, що відповіді на ці та інші питання Ви отримаєте, переглянувши вебінар від Євгенія Боброва.

Оновлено: Четвер, 17 червня 2021 14:48

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вебінар: «Фінансові та економічні проблеми в умовах економіки невизначеності»