Презентація проєкту INTERADIS «Адаптація та інтеграція іноземних студентів» — Університет «КРОК»

Презентація проєкту INTERADIS «Адаптація та інтеграція іноземних студентів»

26 квітня 2021 Новини та події

22-23 квітня 2021 року відбулась онлайн-презентація проєкту INTERADIS «Адаптація та інтеграція іноземних студентів» на Третьому українському міжнародному освітньому форумі.

Український форум міжнародної освіти – це наймасштабніший освітній захід в Україні з міжнародної освіти, який збирає на одному майданчику ключових експертів з метою розширення освітніх можливостей України для іноземних громадян.

Андрій Лотарєв, начальник управління міжнародного співробітництва та керівник команди INTERADIS в Університеті «КРОК», презентував проєкт INTERADIS для близько 10 000 учасників Форуму. Андрій окреслив цільову аудиторію, цілі, завдання, показники, партнерів, активності проєкту INTERADIS; запросив взяти участь в аналізі ситуації з інтеграцією іноземних студентів в інших ЗВО України.

Організаторами Третього українського міжнародного освітнього форуму виступили «Український державний центр міжнародної освіти, який є партнером проєкту ІНТЕРАДІС, Міністерство освіти і науки України, а також EducationUSA та Національний Erasmus+ офіс в Україні (Проєкт Європейського Союзу).

Вектори роботи Форуму:

• сучасні тенденції інтернаціоналізації вищої освіти;
  • питання організації набору та навчання іноземних студентів в Україні;
  • розвиток співробітництва у сфері міжнародної освіти;
  • маркетинг в освіті розвиток відділів по роботі з іноземними студентами в закладах вищої освіти.
Оновлено: Понеділок, 26 квітня 2021 16:48

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Презентація проєкту INTERADIS «Адаптація та інтеграція іноземних студентів»