Рейтинг університетів за показниками Scopus — Університет «КРОК»

Рейтинг університетів за показниками Scopus

27 квітня 2021 Новини та події

Оприлюднено щорічний рейтинг українських ЗВО за показниками даних наукометричної бази Scopus.

Результати рейтингу засновані за показниками цитованості наукових статей, опублікованих закладами освіти або їх фахівцями. База даних Scopus постійно індексує понад 20 тисяч наукових видань з технічних, медичних і гуманітарних наук. До бази даних також потрапляють публікації наукових журналів, матеріали конференцій і книжкових видань. У рейтинговій таблиці українські університети ранжовані за індексом Гірша – кількісним показником, що базується на числі наукових публікацій і кількості їх цитувань.

Щиро вітаємо Університет із покращенням рівня у рейтингу українських ЗВО за показниками даних наукометричної бази Scopus (+7 позицій). Бажаємо подальших наукових звершень та лише примноження наукової діяльності!

Оновлено: Вівторок, 27 квітня 2021 11:58

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Рейтинг університетів за показниками Scopus