Світла пам'ять професору Івану Івановичу Тимошенку — Університет «КРОК»

Світла пам'ять професору Івану Івановичу Тимошенку

29 березня 2021 Новини та події

27 березня 2021 року на 85-му році життя перестало битися серце українського видатного науковця, історика, співзасновника та ректора Європейського університету, професора Івана Івановича Тимошенко.

Іван Іванович – Заслужений працівник освіти України, Голова Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності, член Міжнародної академії авторів наукових відкриттів і винаходів, почесний професор Міжна­родного університету (м. Відень) та Українсько-американського гуманітарного інституту «Вісконсінський міжнародний університет (США)». Він є автором понад 50 наукових та навчально-методичних праць з історії, економіки, менеджменту підприємства та проблем вищої освіти.

Від імені ректорату, професорсько-викладацького складу, працівників та студентів Університету «КРОК» висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким Івана Івановича з приводу тяжкої втрати.

Ми щиро поділяємо Ваше горе і передаємо слова співчуття і підтримки.

Світла пам’ять!

Оновлено: П'ятниця, 03 вересня 2021 16:53

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Світла пам'ять професору Івану Івановичу Тимошенку