Клуб журналістики — Університет «КРОК»

Клуб журналістики

27 березня 2021 Новини та події

Студентка 3 курсу спеціальності «Журналістика» Лілія Титаренко стала однією із засновниць, активною учасницею та координатором Клубу журналістики у м. Золотоноша на Черкащині 23 березня учасники цього Клубу журналістики відвідали телерадіокомпанію «ІЛЬДАНА».

Журналісти, оператори та режисери ділилися з молоддю досвідом роботи над випусками програм і навіть записали одну програму з їх участю. Ця програма вийшла 23 03 о 19:30 у прямому ефірі. Після візиту на канал, команда відвідала Черкаський обласний молодіжний центр, та стала учасником тренінгу з ефективної комунікації. Члени Клубу отримали сертифікати за участь. Поїздка була організована за підтримки Золотоніської міської ради, як подарунок після виступу Клубу журналістики на Лізі Сміху.

Щиро бажаємо успіхів Лілії Титаренко у її професійному зростанні!

Оновлено: Неділя, 28 березня 2021 00:07

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Клуб журналістики