THE FINE ART OF CULINARY — Університет «КРОК»

THE FINE ART OF CULINARY

29 березня 2021 Новини та події

Бернарду Шоу належить відомий вислів: «Немає любові більш щирої, ніж любов до їжі». Кафедра іноземних мов та загальноосвітніх дисциплін вирішила перевірити цю тезу на кулінарному шоу «ACE OF CAKES».

У шоу змагалися 2 команди студентів 1 курсу спеціальностей «Право» та «Психологія», які обрали собі тематичні назви «Strawberries» та «Spicy minds».

Ведучими шоу стали студенти Мурзаков Михайло, Половинка Вероніка та Лаврентьєва Світлана. Кулінарне шоу реалізовано у 4 конкурсах.

Перший конкурс – «Greeting contest» – привітання команд.

Другий конкурс – «Cooking quiz», під час якого команди відповідали на запитання, пов’язані з кулінарною тематикою.

Третій конкурс – «What`s the word», у якому студентам потрібно було описати англійською мовою декілька понять, не називаючи слів, а інша команда повинна була ці поняття відгадати.

Фінальний конкурс отримав назву «Presentation of the dish». У ньому команди працювали над лексико-граматичним завданням і презентували рецепт страви англійською мовою.

Кульмінацією шоу стали 3 відеоролики, що становили собою покрокове приготування страви за рецептами. Автори відеоробіт – студент 3 курсу спеціальності «Дизайн середовища» Полегкий Євгеній; студентка 1 курсу спеціальності «Медсестринство» Ковальчук Аміна та студентки 1 курсу спеціальності «Психологія» Царук Яна, Безкоровайна Анастасія та Аврамчук Юлія.

Перемогу в кулінарному шоу здобула команда «Spicy minds». У шоу взяло участь 20 студентів. Найбільш активними учасниками стали Веріжнікова Анна, Надкернична Анна, Хіменко Ангеліна, Бабич Наталя, Тюсова Марина, Волошина Ірина.

ENJOY YOUR MEAL!

Оновлено: Понеділок, 29 березня 2021 17:03
Детальніше в цій категорії: « ENJOY THE ONE-SHOT-MOOD! Клуб журналістики »

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » THE FINE ART OF CULINARY