ENJOY THE ONE-SHOT-MOOD! — Університет «КРОК»

ENJOY THE ONE-SHOT-MOOD!

27 березня 2021 Новини та події

22-25 березня 2021 року в Університеті «КРОК» проходив IV Тиждень іноземних мов, у рамках якого відбувся фотоконкурс One-Shot-Mood.

У конкурсі взяли участь студенти та викладачі Університету. Захід проведено в онлайн-форматі на сторінці кафедри іноземних мов та загальноосвітніх дисциплін у соціальній мережі Facebook.

Всі бажаючі могли взяти участь у інтерактивному голосуванні на визначення кращої фотороботи, поставивши «лайк» або залишивши свій коментар.

Автори робіт продемонстрували своє вміння подивитися на світ навколо нас поглядом художника-митця, який вибирає той чи інший образ або миттєвість та прагне зберегти їх назавжди у своїй пам’яті та на фото.

Учасникам вдалося зацікавити глядачів художньою майстерністю, оригінальністю поданих робіт, у яких представлено найяскравіші спогади літа, відпочинку, подорожей світом та Україною, особисті переживання та роздуми авторів тощо.

У конкурсі представлено 30 фотографій:

1. «Calmness» Іваненко Федір МВ-20
  2. «Charms Of Amsterdam» Донаєва Мадіна МВ-19
  3. «Dawn» Шевчук Ксенія ПС-19
  4. «Double Exposure» Іваненко Федір МВ-20
  5. «Everyday Life» Панова Анна ЖУР-19
  6. «Flying Whale» Іваненко Федір МВ-20
  7. «Green Lights Of Amsterdam» Донаєва Мадіна МВ-19
  8. «Heaven» Іваненко Федір МВ-20
  9. «Instant» Іваненко Федір МВ-20
  10. «Kiev At Night» Донаєва Мадіна МВ-19
  11. «Looking For The Summer» Пирлік Наталія Василівна, завідувач кафедри іноземних мов та загальноосвітніх дисциплін
  12. «Magic Forest» Пирлік Наталія Василівна, к. філ. н., доц., завідувач кафедри іноземних мов та загальноосвітніх дисциплін
  13. «Meditation Under The Sun» Сорока Ірина Анатоліївна, к. психол. н, доц., доцент кафедри іноземних мов та загальноосвітніх дисциплін
  14. «Modern Art. Germany» Донаєва Мадіна МВ-19
  15. «My Soul Stayed In Sunset» Лось Олександра МВ-19
  16. «Nighttime Kiev» Донаєва Мадіна МВ-19
  17. «Not Everything Is Alive» Стоцький Владислав ПС-20
  18. «Seascape. Odessa» Скуратівська Марина Олегівна, доцент кафедри іноземних мов та загальноосвітніх дисциплін
  19. «Shadow» Панова Анна ЖУР-19 20
  20. «Spruce» Шевчук Ксенія ПС-19
  21. «The Brave Knight» Пирлік Наталія Василівна, завідувач кафедри іноземних мов та загальноосвітніх дисциплін
  22. «The Magic City Amsterdam» Донаєва Мадіна МВ-19
  23. «The Pale Of Emperor» Стоцький Владислав ПС-20
  24. «The Warmth Of Autumn» Титаренко Лілія Жур-18
  25. «Unfailing Moment» Панова Анна ЖУР-19
  26. «Wear Mask, Safe Life!» Сорока Ірина Анатоліївна к. психол. н, доц., доцент кафедри іноземних мов та загальноосвітніх дисциплін
  27. «Winter» Шевчук Ксенія ПС-19
  28. «Yellow Flowers Are The Smiles Of A Summer Sunset» Безкоровайна Анастасія ПС-20
  29. «Yellow Spot» Литвищенко Даніїл МВ-20
  30. «You Are Beautiful» Терпелюк Августин ПС-19

У результаті інтерактивного голосування перемогу у фотоконкурсі One-Shot-Mood-2021 здобули:

І МІСЦЕ ТИТАРЕНКО ЛІЛІЯ, СТУДЕНТКА 3 КУРСУ ГРУПИ ЖУР-18 («THE WARMTH OF AUTUMN»)

ІІ МІСЦЕ ЛИТВИЩЕНКО ДАНІЇЛ, СТУДЕНТ 1 КУРСУ ГРУПИ МВ-20 («YELLOW SPOT»)

ІІІ МІСЦЕ ІВАНЕНКО ФЕДІР, СТУДЕНТ 1 КУРСУ ГРУПИ МВ-20 («CALMNESS», «DOUBLE EXPOSURE»)

Призи переможців та сертифікати учасників фотоконкурсу чекатимуть на них після покращення епідеміологічної ситуації. Про церемонію нагородження повідомимо окремо. Кафедра іноземних мов та загальноосвітніх дисциплін щиро вдячна всім конкурсантам за захоплюючу подорож у світ прекрасного.

STAYING POSITIVE IN DIFFICULT TIMES!

Оновлено: Понеділок, 29 березня 2021 12:30
Детальніше в цій категорії: « Підсумки GMWUkraine21 THE FINE ART OF CULINARY »

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » ENJOY THE ONE-SHOT-MOOD!