Ювілейний ХХ-й успішний випуск магістрів фінансистів — Університет «КРОК»

Ювілейний ХХ-й успішний випуск магістрів фінансистів

19 березня 2021 Новини та події

Кафедра національної економіки та фінансів радо повідомляє про те, що відбувся Ювілейний ХХ-й успішний випуск магістрів фінансистів!

Про високу якість підготовки свідчить та обставина, що серед випускників є ціла плеяда переможців міжнародних конкурсів, зокрема, магістрантка Бєглова Світлана перемогла у міжнародному онлайн-конкурсі, який відбувся 2019 року за підтримки Freedom Holding Corp.

Випускнику і доктору фізико-математичних наук, відомому автору цікавих монографій з фахових питань, Шіріняну Араму наявність наукових ступенів не завадила здобути кваліфікацію «Магістр з фінансів, банківської справи та страхування». І таких випускників цього Ювілейного випуску чимало!

Щиро пишамося та вітаємо! Бажаємо нових звершень і перемог!

Оновлено: Четвер, 17 червня 2021 15:02

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Ювілейний ХХ-й успішний випуск магістрів фінансистів