22 березня 2021 Новини та події

Сьогодні свій Ювілей святкує один із співзасновників Університету «КРОК», кандидат історичних наук, професор Тарас Володимирович Фініков.

Тарас Володимирович – яскрава, неординарна особистість, висококваліфікований, вмілий керівник, науковець, який по праву може пишатися духовним та інтелектуальним потенціалом, успіхами та досягненнями.

Шановний Тарасе Володимировичу, від усієї душі прийміть щирі й теплі привітання з Ювілеєм, адже – це не просто свято, це здобутки всіх років життя.

У день Вашого Ювілею, бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, оптимізму, невпинного руху вперед! Впевнені, що Ваші досвід, знання і прекрасні людські якості будуть спрямовані на розвиток Університету «КРОК» і в подальшому.

Бажаємо також, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні вітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі.

З ЮВІЛЕЄМ!

Оновлено: Вівторок, 23 березня 2021 10:46

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Щиро вітаємо з Ювілеєм співзасновника Університету «КРОК», професора Т.В. Фінікова