«І кожен фініш – то є новий старт» — Університет «КРОК»

«І кожен фініш – то є новий старт»

21 березня 2021 Новини та події

З відстанню лише у тиждень «розминулися» два потужні курси професійного розвитку викладачів «ДІДЖИТАЛІЗАЦІЯ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ» і РОЗВИТОК ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ В УМОВАХ ІНТЕНСИВНОГО ВИКОРИСТАННЯ ЦИФРОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ (знову!).

Ще теплі від «обіймів» типографського обладнання Свідоцтва готуємо до розсилки, а нова група вже «штурмує» Moodle. Освітянська спільнота щоразу у кількості близько 100 осіб з усієї України, доктори і кандидати наук з понад 10 галузей знань... Онлайн-середовище перетворюється то на інтелект-ринг, то на сумлінну студентську авдиторію. Інколи здається, що ми дійсно працюємо наживо! Втім, переповісти про це складно, краще долучайтеся.

Наше гасло: підвищення кваліфікації може бути не лише корисним, але і цікавим.

Наше кредо: життя триває, допоки ми навчаємо(ся).

Ми віримо, що якість освіти неможлива без нашого професійного розвитку. Самі вчимося і вас запрошуємо!

Більше інформації – у презентації.

Оновлено: Вівторок, 23 березня 2021 10:48

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «І кожен фініш – то є новий старт»