Майстер-клас «Як стати лідером?» з Є. Савельєвим — Університет «КРОК»

Майстер-клас «Як стати лідером?» з Є. Савельєвим

22 березня 2021 Новини та події

16 березня 2021 року в читальній залі бібліотеки відбувся майстер-клас «Як стати лідером?» від випускника Коледжу 2014 року, спеціальності «Економіка підприємства» Євгенія Савельєва.

Євгеній займався проєктною діяльністю ще навчаючись в Коледжі та в Університеті. А вже після випуску, проводить тренінги та майстер-класи як коуч і спікер для студентів та працівників різних сфер діяльності.

Під час майстер-класу для слухачів були підняті і розкриті такі питання:

• Як стати лідером?
  • Лідерами стають чи народжуються?
  • Якими якостями має володіти лідер?
  • Сенс роботи лідера?
  • Різниця між лідером і керівником?
  • Взаємодія лідера та команди?
  • Як досягти своєї мети?

Майстер-клас проводився в форматі дискусії між студентами та спікером. Кожен охочий отримав відповіді на свої питання та доклав зусиль для повного розкриття і розуміння теми зустрічі. Для закріплення результату роботи, в кінці зустрічі кожен охочий мав змогу поставити своє питання та почути розгорнуту та доступну відповідь. Учасники отримали нові навички, рекомендації, цікаву інформацію та позитивні емоції.

Дякуємо випускникам, які завжди знаходять можливість і час для передачі досвіду молодшому поколінню!

Майстер-клас з лідерства від випускника Університету та Коледжу — Євгенія Савельєва

Оновлено: Вівторок, 23 березня 2021 12:00

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Майстер-клас «Як стати лідером?» з Є. Савельєвим