Кафедра туризму: науковий гурток продовжує свою роботу — Університет «КРОК»

Кафедра туризму: науковий гурток продовжує свою роботу

17 березня 2021 Новини та події

У лютому 2021 року для студентів 3-4 курсів спеціальності «Туризм», в оновленому складі, продовжив свою діяльність науковий гурток кафедри туризму «Спадщина ЮНЕСКО як туристичний ресурс».  Керівник гуртка – Мелько Людмила Федорівна, завідувач кафедри туризму, кандидат педагогічних наук, доцент.

До гуртка долучились студенти 3 курсу, групи ТУР-18, які закінчили вивчення курсу «Спадщина ЮНЕСКО у туризмі», та виявили бажання продовжувати досліджувати туристичний потенціал ЮНЕСКО.
На засіданнях обговорювалась нова тематика, можливий план дій на даний період, враховуючи проблеми з пандемією, аналізувалось проведення студентської наукової конференції «Спадщина ЮНЕСКО та туризм» у грудні 2020 року. Студенти ділились своїм досвідом щодо підготовки тез та виступу.
Серед найбільш активних студентів, які захоплюються даною тематикою та мають позитивний досвід  виступу на конференції є: Жила Єлизавета та Коненко Олександра – 4 курс, група ТУР-17; Матко Юлія та Таран Вірсавія –  3 курс, група ТУР-18.
Дякуємо нашим науковцям за активність!!!
Побажаємо усім учасникам гуртка плідної роботи!
Оновлено: Вівторок, 23 березня 2021 10:47

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Кафедра туризму: науковий гурток продовжує свою роботу