Інформація для тих, хто хоче змінити фах і мріє про професію Психолога — Університет «КРОК»

Інформація для тих, хто хоче змінити фах і мріє про професію Психолога

12 березня 2021 Новини та події

В Університеті «КРОК» до 25 березня триває прийом документів для вступу в магістратуру за спеціальністю 053 «Психологія».

Вступити можуть особи, що вже мають диплом спеціаліста чи магістра з будь-якої спеціальності.

Форма навчання заочна (недільна), в умовах пандемії заняття проводяться онлайн на платформах Zoom та Тeams, що дозволить навчатися комфортно, незалежно від місця проживання.

Тривалість навчання – півтора роки (1 рік 4 міс.), всього 3 семестри.

Початок навчання – квітень 2021 року.

Магістратура за спеціальністю 053 Психологія в ННІ психології Університету «КРОК» має три освітні програми (спеціалізації):

• «Психологія» (практична психологія);
  • «Юнгіанське консультування»;
  • «Екстремальна та кризова психологія».

Магістратура практикоорієнтована, одна з кращих магістратур з психології в Києві (за відгуками випускників магістратури та фахівців-психологів, що знайомі з програмою магістратури). Крім штатних викладачів – кандидатів та докторів психологічних наук, в магістратурі викладають високопрофесійні психологи-практики (Разіда Мугаллімовна Ткач, дисципліни «Теорія та практика психологічного консультування», «Практикум з сімейного психологічного консультування»; Наталія Григорівна Бойченко, дисципліни «Практикум з первинної психологічної діагностики», «Практикум з психотерапії», «Практикум з кризової психотерапії» та ін.).

Оновлено: Понеділок, 15 березня 2021 15:17

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Інформація для тих, хто хоче змінити фах і мріє про професію Психолога