Знайди свого психолога! — Університет «КРОК»

Знайди свого психолога!

12 березня 2021 Новини та події

Запрошуємо взяти участь в онлайн-проекті «Знайди свого психолога»!

Психологічна майстерня відбудеться в суботу, 20 березня 2021 року, з 11:00 до 17:30 год.

Ми раді вітати на заході всіх:

• хто цікавиться психологією;
  • хто прагне до власного розвитку;
  • хто хоче навчитися краще пізнавати людей і себе;
  • хто бажає зробити своє життя позитивнішим;
  • хто хоче відчути радість від творчості;
  • хто любить допомагати іншим;
  • хто перебуває в складній ситуації, приходьте підтримайте себе в скрутну хвилину; хто знаходиться в пошуку себе і своєї сили;
  • хто шукає психолога для себе!

На Психологічній майстерні Ви зможете відвідати 8 онлайн майстер-класів, де познайомитеся з психологами, які працюють у різних напрямах, почуєте багато корисної інформації, і, можливо, знайдете саме «Свого психолога».

Для Вас ми підготували наступні майстер-класи:

11:15 – 11:55 «Емоційне вигорання в материнстві».
Спікер – Неборачко Світлана (Психолог, доула) – презентація відбудеться російською мовою.

12:00 – 12:40 «Дозволь собі жити ... або зцілення фарбами».
Спікер – Каріне Ковальова (Психолог, HR, тренер, арт-терапевт, юнгіанський консультант, художник-декоратор) – презентація відбудеться російською мовою.

12:45 – 13:25 «Життєвий стиль. Робота з негативними установками».
Спікер – Анна Паливода (Психолог, юнгіанський консультант) – презентація відбудеться українською мовою.

13:30 – 14:10 «Як розповісти і вислухати про пережите насильство».
Спікер – Світлана Коваль (Психолог, тренер, автор проекту «Ти цінний») – презентація відбудеться російською мовою.

14:15 – 14:55 «Концепція «Три Р»: сила, захист, дозвіл в психологічній практиці транзакційного аналітика».

Спікер – Анна Абаніна (Кандидат психологічних наук, сертифікований транзакційний аналітик в сфері психотерапії (СТА-Р-ЄАТА), доцент кафедри психології ННІ психології Університету «КРОК», член Міжнародної та Європейської асоціації транзакційного аналізу (ITAA, ЄATA), Національної психологічної асоціації (НПА)) – презентація відбудеться українською мовою.

15:00 – 15:40 «Бути творчим в будь-якому віці: ізотерапія для дорослих».

Спікер – Гусак Ірина (Психолог, арт-терапевт) – презентація відбудеться російською мовою.

15:45 – 16:25 «Ви і ваш імідж в соцмережах».

Спікер – Колеснікова Тетяна (Психолог, автор однойменного тренінгу) – презентація відбудеться російською мовою.

16:30 – 17:10 «Розвиток лібідо. Від першого кохання до піку сексуального задоволення».

Спікер – Павлова Марія (Лікар, психотерапевт в гештальт підході) – презентація відбудеться російською мовою.

На Вас також чекають подарунки і сюрпризи від організаторів і доповідачів. Форма проведення: онлайн.

Зареєструватись на безкоштовну участь у психологічній майстерні «Знайди свого психолога» можна за лінком.

Оновлено: Вівторок, 30 березня 2021 16:30

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Знайди свого психолога!