Онлайн-зустріч оргкомітету проєкту ЄС Erasmus+ MEDIATS

12 лютого 2021 Новини та події

01 лютого 2021 року була проведена онлайн-зустріч оргкомітету проєкту ЄС Erasmus+ MEDIATS «Медіація: навчання та трансформація суспільства» за участю команд університетів з Нідерландів, Іспанії, Латвії, Німеччини, України, Грузії та Азербайджану.

Андрій Лотарєв, начальник управління міжнародного співробітництва та Галина Богаченко, керівник проєктів та програм, представляли команду MEDIATS Університету «КРОК», були модераторами заходу та провели сесії по проєктним питанням. На зустрічі учасники представили результати діяльності по проєкту за півроку. Були обговорені найближчі цілі та задачі MEDIATS, результати проміжного звіту проєкту для EACEA, активності по дисемінації та стійкості тощо.

Проєкт MEDIATS співфінансується Програмою Європейського Союзу Еразмус +.

Оновлено: П'ятниця, 12 лютого 2021 14:58

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Онлайн-зустріч оргкомітету проєкту ЄС Erasmus+ MEDIATS