Як увійти в IT? Досвід від IT-компанії Exadel — Університет «КРОК»

Як увійти в IT? Досвід від IT-компанії Exadel

02 лютого 2021 Новини та події

27 січня 2021 року відбувся вебінар для студентів освітньої програми «Комп’ютерні науки» на тему: «Стандартний workflow розробника в IT-компанії».

• на які позиції можна влаштуватися розробнику в IT-компанію;
  • робочі обов’язки розробника в IT-компанії;
  • як проходить робочий день розробника в компанії;
  • чому так важливо взаємодія з командою.

Сергій розповів про позиції, на які можна влаштуватися розробнику: trainee, junior, middle, sunior, team lead тощо. Зазначив, що будь-яка позиція вимагає чіткого знання своїх обов’язків та дотримання термінів їх виконання. Усі робітники є гвинтиками великої системи, працездатність якої залежить від сумлінного виконання своїх обов’язків кожним співробітником. Більш детально Сергій розповів про методологію SCRAM, яка допомагає командам організувати спільну роботу над проєктом. Продемонстрував систему для управління проєктами Jira, за допомогою якої в Exadel ведуть облік спрінтів.

Студенти мали можливість ставити запитання спікеру і брати участь у висвітленні інструменту Jira, допомагаючи Сергію оцінити складність задач та розподілити обов’язки за пріоритетністю. Всі присутні відчули себе справжніми розробниками та отримали коментарі від Сергія з приводу свого вибору.

Дуже вдячні Сергію Нагорному і компанії Exadel за цікаву та пізнавальну зустріч!

Оновлено: Середа, 03 лютого 2021 15:35

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Як увійти в IT? Досвід від IT-компанії Exadel