08 жовтня 2020 Новини та події

6-7 жовтня 2020 року відбувся онлайн семінар-тренінг «ФАНДРАЙЗИНГ. НАПИСАННЯ ПРОЄКТІВ. УСПІШНІ КЕЙСИ». Захід був організований Національним Еразмус+ офісом в Україні, Сумським національним аграрним університетом, Національним контактним пунктом Горизонт 2020.

На заході були представлені освітні можливості програм ЄС Еразмус+, Horizon Europe, Green Deal, інші можливості фандрайзингу в сфері освіти. Як було зазначено організаторами заходу, Університет «КРОК» у цьому році є одним з лідерів ЗВО України за кількістю виграних проєктів Capacity Building, а найважливіше, що проєкти мають велике значення для розвитку науки, розбудови потенціалу університетів усієї України.

Андрій Лотарєв, начальник Управління міжнародного співробітництва Університету «КРОК», презентував три проєкти конкурсу Еразмус+ 2020: INTERADIS «Інтеграція та адаптація іноземних студентів», CLIMAN «Синергія освітніх, наукових, управлінських та промислових компонентів для управління кліматом та запобігання зміні клімату», COOPERA «Інтеграція дуальної вищої освіти в Молдові та Україні», в яких наш Університет є співкоординатором та партнером. Семінар-тренінг можна переглянути за посиланням.

Оновлено: Четвер, 08 жовтня 2020 20:08

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Університет «КРОК» серед лідерів ЗВО України за кількістю виграних проєктів Capacity Building