Про історію зарубіжної журналістики від О. Мелещенка — Університет «КРОК»

Про історію зарубіжної журналістики від О. Мелещенка

08 жовтня 2020 Новини та події

28 вересня 2020 року студенти спеціальності «Журналістика» відвідали лекцію журналіста, справжнього знавця історії зарубіжної журналістики, доктора філологічних наук, професора Олександра Мелещенка.

Олександр Мелещенко презентував останні свої дослідження публіцистики Марка Твена та Даніеля Дефо. Історія зарубіжної журналістики викликала зацікавленість студентів. Багатий науковий досвід професора, його практичні надбання за час роботи у багатотиражних виданнях «Вечірній Київ», «Сегодня», а також в інформаційному агентстві «Укрінформ» справили неабияке враження на студентів, оскільки майбутні журналісти із зацікавленням слухали та спілкувалися з гостем, ставили йому запитання.

Чекаємо на подальші зустрічі, адже лише так передаються такі необхідні практичні знання від майстрів своєї справи молодим фахівцям!

Оновлено: П'ятниця, 09 жовтня 2020 18:23

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Про історію зарубіжної журналістики від О. Мелещенка