Екскурсія по Печерську для студентів спеціальності «Туризм» — Університет «КРОК»

Екскурсія по Печерську для студентів спеціальності «Туризм»

23 вересня 2020 Новини та події

9 вересня 2020 року студенти 2 курсу спеціальності «Туризм» стали учасниками екскурсії Печерським районом Києва. Нашим екскурсоводом була Романова Марія Ігорівна – викладач кафедри туризму Університету «КРОК», екскурсовод-професіонал із багаторічним стажем.

Екскурсанти дізналися багато цікавого про Липки, які є центральною частиною Печерського району Києва, саме «серце» столиці, їх історію, таємниці, архітектуру та чимало розповідей про мешканців цього місця. Найбільш вражаючою та інтригуючою була історія про «Будинок з Химерами», який знаходиться навпроти Офісу Президента. Справа в тому, що архітектор на спір зі своїм конкурентом побудував цю споруду (парі він до речі виграв). Ми слухали екскурсовода, затамувавши подих. Вчилися методиці проведення екскурсії.

Щиро дякуємо Романовій Марії Ігорівні за чудово проведену екскурсію та кафедрі туризму за її організацію.

Дякуємо усім студентам, котрі взяли участь у заході, незважаючи на обставини карантину.

Кара Олексій, студент 2 курсу
спеціальності «Туризм», група Тур-19

Оновлено: Середа, 23 вересня 2020 11:07

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Екскурсія по Печерську для студентів спеціальності «Туризм»