До уваги студентів старших курсів та викладачів! — Університет «КРОК»

До уваги студентів старших курсів та викладачів!

09 вересня 2020 Новини та події

До уваги студентів та викладачів!

Турбуючись про здоров’я та безпеку студентів і співробітників, а також у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації з 14 вересня 2020 року студенти 2, 3, 4 курсів Університету та Коледжу денної форми навчання та студенти 2 курсу магістратури переходять на навчання у віддаленому режимі з використанням технологій дистанційного навчання.

Навчальні заняття для студентів 2, 3, 4 курсів заочної форми навчання розпочнуться згідно графіку навчального процесу з 27 вересня 2020 року (недільна форма навчання) та з 12 жовтня 2020 року (тижнева) у віддаленому режимі з використанням технологій дистанційного навчання.

У дистанційній формі навчання буде відбуватись до поліпшення епідеміологічної ситуації.

Слідкуйте за розкладом та будьте здорові!

Оновлено: Середа, 09 вересня 2020 16:26

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » До уваги студентів старших курсів та викладачів!