Успішне завершення проєкту «Школа молодших кураторів-2020» — Університет «КРОК»

Успішне завершення проєкту «Школа молодших кураторів-2020»

07 вересня 2020 Новини та події

З 19 до 21 серпня 2020 року Студентська рада Коледжу провела свій перший проєкт – Школу молодших кураторів у форматі «Open Air».

40 студентів старших курсів виявили бажання отримати новий досвід та допомогти першокурсникам в адаптації у Коледжі. Чотири спікери, а це випускники Коледжу: Євгеній Савельєв, Валерія Давиденко, Аліна Гольцева та Аліна Ананенко.

Молодіжні лідери провели тренінги та майстер-класи з тімбілдінгу, мотивації, згуртування першокурсників та уникнення можливих конфліктів.

Всі заходи відбувалися на свіжому повітрі з дотриманням карантинних вимог. 23 серпня кандидати в молодші куратори проходили кастинг-співбесіду з командою СРК, де змогли довести, що спроможні очолити команду та гідні нової посади.

Вітаємо усіх учасників з успішним завершенням «Школи молодших кураторів»!
Бажаємо міцного здоров'я та наснаги на творчу активну співпрацю!

Оновлено: Середа, 09 вересня 2020 09:51

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Успішне завершення проєкту «Школа молодших кураторів-2020»