Наука надихає: створення Ради молодих вчених — Університет «КРОК»

Наука надихає: створення Ради молодих вчених

15 червня 2020 Новини та події

Цього навчального року в Університеті «КРОК» з метою об'єднання наукової молоді Університету було створено Раду молодих вчених.

Діяльність Ради здійснюється відповідно до Конституції України, Законів України «Про вищу освіту», «Про наукову та науково-технічну діяльність», інших нормативних актів України, Положенню про Раду молодих учених Університету «КРОК».

Основними завданнями Ради є:

• надання молодим вченим допомоги в одержанні грантів на наукові дослідження;
  • організація та проведення молодіжних наукових заходів;
  • розвиток контактів з Радами молодих вчених інших закладів вищої освіти;
  • організація й проведення лекцій провідних наукових співробітників Університету;
  • вирішення питань соціальної захищеності молодих учених Університету та багато інших.

Склад Ради молодих вчених визначається у кількості 15 осіб: по одному представнику молодих вчених від кафедр і голова Студентського наукового товариства.

З радістю повідомляємо, що Рада молодих вчених вже готова
до спілкування та відкрита до співпраці!

Оновлено: Вівторок, 16 червня 2020 18:47

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Наука надихає: створення Ради молодих вчених