Туризм: захист тематичних столів до зимових свят з Організації ресторанного господарства — Університет «КРОК»

17 грудня 2019 Новини та події

Наприкінці І-го семестру у студентів 4 курсу групи Тур-16 спеціальності «Туризм» пройшов відкритий захист тематичних столів до зимових свят, у рамках курсу «Організація ресторанного господарства», під керівництвом Ревенко Тетяни Станіславівни – викладача-практика кафедри туризму!

Студенти в процесі опрацювання обраних тематик проявили свої творчі та організаторські здібності: складали та оформлювали банкетне меню, підбирали відповідний декор та сервування, розробляли презентації щодо актуальності проведення тематичних заходів в закладах ресторанного господарства як засобів збільшення показників рентабельності.

Під час захисту студенти демонстрували свої теоретичні знання та практичні навички, які надалі зможуть використати в чинних підприємствах ресторанного бізнесу.

Кафедра туризму висловлює глибоку вдячність за професіоналізм Тетяні Станіславівні Ревенко!

Щиро дякуємо студентам за активну участь у заході та творчі знахідки!!!

Оновлено: Вівторок, 17 грудня 2019 11:54

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Туризм: захист тематичних столів до зимових свят з Організації ресторанного господарства