Обмін досвідом – шлях до удосконалення — Університет «КРОК»

Обмін досвідом – шлях до удосконалення

17 грудня 2019 Новини та події

10 грудня 2019 року в рамках навчального процесу іноземних здобувачів магістерського ступеня, за освітньою програмою «Управління проектами» відбулась зустріч із видатним експертом у галузі прикладної економіки – Сергієм Володимировичем Щербиною.

Сергій Володимирович у своїй розмові зі студентами сконцентрував свою увагу на побудові проектної команди, та, зокрема, визначив роль проектного менеджера як основу її роботи. Крім того, зазначив, що не слід забувати, що команда та її лідер повинні буди одним цілим та діяти взаємоузгоджено.

Надалі зустріч перейшла у формат «запитання – відповідь», де студенти мали змогу поставити цікаві для них питання щодо проектів, в яких взяв участь експерт. Основну увагу було сконцентровано на запитанні: яким чином пройти шлях становлення проектного менеджера щоб стати експертом з великої літери?

Загалом, зустріч надовго ще залишиться в пам’яті студентів, адже це хоч і невеликий, але значущий крок до становлення їх як майбутніх професіоналів справи.

Оновлено: Четвер, 19 грудня 2019 09:38

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Обмін досвідом – шлях до удосконалення