Неймовірно цікаві зустрічі з фахівцями-психологами — Університет «КРОК»

Неймовірно цікаві зустрічі з фахівцями-психологами

05 листопада 2019 Новини та події

У рамках вивчення дисципліни «Вступ до фаху» (викладач кандидат психологічних наук, доцент, директор ННІ психології Ірина Сингаївська) студенти 1 курсу денної форми навчання зустрічаються з фахівцями-психологами, що представляють різні освітні програми, за якими навчає Університет «КРОК».

Наприкінці жовтня 2019 року відбулася зустріч з успішним організаційним психологом Вікторією Закарчевною. Вікторія - випускниця спеціальності «Психологія» Університету «КРОК», нині - директор з персоналу торгівельної мережі «Територія мінімальних цін».

Заняття пройшла цікаво, насичено, інформативно. Вікторія розповіла студентам про особливості та переваги роботи організаційного психолога. Студенти ставили безліч питань, а після пари у відгуках написали, що зустріч була неймовірною.

Оновлено: Понеділок, 11 листопада 2019 17:24

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Неймовірно цікаві зустрічі з фахівцями-психологами