Туризм з туроператором «Сакумс» – «WEEKEND: Будапешт+Відень» — Університет «КРОК»

Новини та події

Туризм з туроператором «Сакумс» – «WEEKEND: Будапешт+Відень»

01 листопада 2019 Новини та події

У середині жовтня 2019 року студенти 3-4 курсів спеціальності «Туризм» відправились на вихідні у Європу у надзвичайно пізнавальний тур до Угорщини та Австрії, разом з туроператором «Сакумс», багаторічним партнером Університету «КРОК» та кафедри туризму. Як виявляється чудово проводити вихідні у Європі! Тим більше з друзями та партнерами!

Це була не просто звичайна мандрівка, а своєрідний майстер-клас від туроператора щодо проведення подібних турів для майбутніх фахівців з туризму!

У Будапешті здійснили надзвичайно цікаву оглядову екскурсію «Будапешт – перлина Дунаю», відвідали площу Героїв, познайомились з Рибацьким бастіоном, Королівським палацом, Парламентом, покуштували традиційний угорський гуляш, а наостанок – здійснили вечірню екскурсію по Дунаю «Будапешт в ілюмінації» та назавжди закохались у це чарівне місто!

Відень вразив своєю масштабністю! Від пам’яток перехоплює подих: пам’ятник Марії-Терезії, зимова королівська резиденція Хофбург, собор Святого Віта, пішохідна вулиця Рінгштрасе та багато чого іншого. Вдалося побачити у Хофбурзі білих коней ліпіціанської породи, відвідати грандіозний королівський палац Шенбрунн, а також випити віденської кави та покуштувати віденські сосиски...

Мішкольц славиться своїми термальними купальнями, гарним ботанічним садом з чарівними лотосами різних кольорів!!!

Керівниками групи від Університету були наші незмінні наставники у подорожах – Мелько Людмила Федорівна – завідувач кафедри туризму та Іщенко Людмила Володимирівна – відповідальний секретар Приймальної комісії! Разом з ними ми обговорювали особливості організації подібних маршрутів, вчились вчитися на практиці!

Це була справжня практико-орієнтована подорож!!! Щиро дякуємо менеджерам туроператора «Сакумс», особливо Вікторії Кульбачній – керівнику напрямку, нашій чарівній супроводжуючій Ользі Гуль, нашим професійним водіям, усім працівникам, які підготували та здійснили такий чудовий тур за професіоналізм, доброзичливість, бажання подарувати людям яскраві враження!

 

Щиро дякуємо Притолюк Жанні Пилипівні за команду справжніх професіоналів та любов до подорожей!

Щиро дякуємо нашій улюбленій кафедрі туризму, нашим наставникам за організацію цієї захопливої мандрівки!!!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Кафедра туризму/  «WEEKEND: Будапешт+Відень» Частина 2: Відень-Мішкольц / 12.10.2019 - 14.10.2019

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Четвер, 21 листопада 2019 16:32
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Туризм з туроператором «Сакумс» – «WEEKEND: Будапешт+Відень»