Відбір на програми обміну з університетами Європи — Університет «КРОК»

Відбір на програми обміну з університетами Європи

31 жовтня 2019 Новини та події

28 жовтня 2019 року відбувся конкурсний відбір студентів Університету «КРОК» на програми мобільності з європейськими закладами вищої освіти, а також конкурс на здобуття стипендії у рамках програми Erasmus+.

До складу відбіркової комісії входили: Лотарєв А.Г., начальник управління міжнародного співробітництва, Наконечна Н.В., проректор з навчально-педагогічної роботи (корпоративне управління), Амельченко А.В., менеджер по роботі зі студентами Студентського офісу, Дробина А.О., керівник проектів та програм, Євченко М.С.,менеджер з адміністративної діяльності, Вальковська М., представник Студентської ради Університету. Студенти мали змогу обирати партнерські університети Польщі, Нідерландів, Угорщини, Литви, Латвії, Італії, Іспанії, Німеччини, Туреччини та Хорватії.

За рішенням конкурсної комісії (протокол №7 від 28.10.2019 р.) для участі у програмах обміну з отриманням стипендії номіновано таких осіб:

• Нвофор Чіома Обіануджу
  • Окунський Дмитро Олександрович
  • Чепурко Анастасія Олександрівна
  • Штак Владислав Сергійович

Для участі у програмах обміну без отримання стипендії прийнято рішення номінувати таких осіб:

• Семенченко Дарія Романівна
  • Тацька Анастасія Олексіївна

Бажаємо успіху всім учасникам, які продемонстрували свою вмотивованість та високий рівень володіння англійською мовою!

Оновлено: Четвер, 31 жовтня 2019 17:36

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відбір на програми обміну з університетами Європи