Зірка КРОКу знайшла свою героїню А. Некрутенко

04 листопада 2019 Новини та події

Наприкінці жовтня 2019 року талановитій та успішній випускниці Коледжу економіки, права та інформаційних технологій, а нині студентці КРОКу Некрутенко Анастасії, яка впродовж цього семестру навчається в Угорщині, було доставлено та вручено почесну відзнаку «Зірка КРОКу».

Ще наприкінці серпня під час урочистої церемонії Посвята у студенти 2019 Анастасію, як випускницю Коледжу, за високі результати у навчанні та активну участь у студентському самоврядуванні нагороджено «Зіркою КРОКу». На жаль, особисто отримати нагороду Анастасії не вдалося, оскільки саме в цей час вона перебувала м. Будапешт (Угорщина) на навчанні, оскільки ще навесні пройшла конкурсний відбір на навчання в європейському закладі вищої освіти.

Пишаємося нашими талановитими та успішними студентами, щиро вітаємо Анастасію та бажаємо подальших успіхів у навчанні!

Оновлено: Понеділок, 04 листопада 2019 14:44

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Зірка КРОКу знайшла свою героїню А. Некрутенко