Міжнародна конференція GIAC Arbitration Days — Університет «КРОК»

Міжнародна конференція GIAC Arbitration Days

18 жовтня 2019 Новини та події

На початку жовтня 2019 року в м. Тбілісі (Грузія) пройшла міжнародна конференція GIAC Arbitration Days, в якій взяла участь Вікторія Поліщук, адвокат, викладач Бізнес Школи КРОК, аспірантка Університету «КРОК».

Більше ніж сто суддів, практикуючих арбітрів, медіаторів, адвокатів, державних чиновників та представників бізнесу із Європейського Союзу, Центральної Азії та Грузії обговорювали останні міжнародні тенденції у вирішенні господарських спорів, вплив арбітражу та медіації на національну економіку Грузії та перспективи співпраці між різними країнами.

Окрема панельна дискусія була присвячена медіації, де експерти висловили свої думки щодо концепції медіації, ролі медіації в міжнародних комерційних справах, міжнародних гарантіях щодо виконання медіаційних угод.

На конференції виступали міністр юстиції Грузії Теа Цулукіані, представник ЄС Карл Гартцел, голова ПРООН Луїза Вінтон, президент Торгово-промислової палати Грузії Джордж Пертея, представник ICC, незалежні медіатори Софі Чачава та Софі Ткемаладзе, партнери міжнародних юридичних компаній.

Вітаємо Вікторію з успішною участю та бажаємо подальшого розширення наукових горизонтів, адже міжнародний обмін досвідом є важливим елементом наукової діяльності.

Оновлено: П'ятниця, 18 жовтня 2019 18:33

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Міжнародна конференція GIAC Arbitration Days