Студенти спеціальності «Туризм» відвідали 26-й Міжнародний туристичний салон UITМ «Україна» — Університет «КРОК»

Новини та події

Студенти спеціальності «Туризм» відвідали 26-й Міжнародний туристичний салон UITМ «Україна»

15 жовтня 2019 Новини та події

З 2 по 4 жовтня 2019 року у Києві відбувся 26-й Міжнародний туристичний салон UITМ «Україна», яку відвідали студенти спеціальності «Туризм» разом зі своїми викладачами.

Це традиційна щорічна осіння туристична виставка, у якій взяли участь компанії із 18 країн світу. Були представлені різноманітні тури, на будь-який смак та для різних цілей. Туристичні продукти запропонували також представники із 35 міст та регіонів України.

Надзвичайно насиченою була ділова програма заходу, в рамках якої проведені численні семінари, конференції, тематичні дискусії. Деякі з них відвідали студенти старших курсів. А для першокурсників – це перша виставка, де вони вперше знайомились з організацією подібних заходів, спілкувались з професіоналами.

Надзвичайно важливо викладачам розуміти сучасні туристичні тренди та напрями, а студентам, на конкретних прикладах, вчитися майбутній професії. Тому відвідування подібних заходів вже стало доброю багаторічною традицією.

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Кафедра туризму/ 26-й Міжнародний туристичний салон UITМ «Україна» / 02.10.2019 - 04.10.2019

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Вівторок, 15 жовтня 2019 17:47
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студенти спеціальності «Туризм» відвідали 26-й Міжнародний туристичний салон UITМ «Україна»