Перші кроки студентів-журналістів — Університет «КРОК»

Перші кроки студентів-журналістів

15 жовтня 2019 Новини та події

Вересень став багатим на події не тільки для Києва, а й особисто для студентів спеціальності «Журналістика».

За сприяння голови Шевченківської РДА Олега Гаряги, за участі Посла Франції в Україні Етьєна де Понсена відкрито бюст Оноре де Бальзаку, доля якого була тісно пов’язана з Україною.

Студенти спеціальності «Журналістика» стали активними учасниками цього важливого культурного заходу та як справжні журналісти зробили невеликий репортаж про цю знакову подію під назвою «Бальзак повернувся в Україну». За сприяння голови Національної спілки письменників України Михайла Сидоржевського цей допис опубліковано у престижному виданні «Українська літературна газета».

Вітаємо першокурсників Владислава Вергуна та Анастасію Єрмакову з творчим дебютом!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Перші кроки студентів-журналістів