Проєкт «Сучасні крос-культурні студії» до Міжнародного дня музики: «Відкриваючи музичний атлас світу...» — Університет «КРОК»

05 жовтня 2019 Новини та події

1 жовтня 2019 року Коледж економіки, права та інформаційних технологій, Мистецька студія «Арт-КЕПІТ» реалізували проєкт «Сучасні крос-культурні студії».

Цього дня представники мистецьких, освітніх, музичних спільнот столиці відкривали музичний атлас світу та створювали неповторну святкову, творчу атмосферу Міжнародного дня музики.

Надзвичайно яскравою була урочиста концертна частина заходу. Її учасники мали змогу насолодитись виступами учнівських та студентських мистецьких колективів столиці. Серед них: спеціалізована школа І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка No82 з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району м. Києва (пісня «Акторський вальс» від Олександри Захарченко та запальний танець «Румба» від колективу «Імперія танцю»); школа І-ІІІ ступенів No119 Деснянського району міста Києва (пісня «Моя Україно», солістка – Юлія Костюк); загальноосвітній навчальний заклад II-III ступенів «Фінансовий ліцей» Подільського району м. Києва (танок традиційного єгипетського фольклору «Саіді», солістка – Христина Корнєва); Комунальний заклад «НВК «Спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням української мови – гімназія No39 імені гетьмана України Богдана Хмельницького» Деснянського району м. Києва (колектив бального танцю «Аск-денс»); спеціалізована школа No 16 з поглибленим вивченням англійської мови Оболонського району м. Києва (вокальна композиція Billie Еilish «Lovely» у виконанні Олександри Лихошерст, а також сучасний багатожанровий танок від Аліни Коваль); гімназія міжнародних відносин No 323 з поглибленим вивченням англійської мови (болгарська пісня «Каліно моме» у виконанні учнівського творчого колективу та пісня «Чорнобривці» від вчителя мистецтва Л.Д Тодорової); НВК No 176 м. Києва (спеціалізована школа I cтупеня з поглибленим вивченням іспанської мови – суспільно-гуманітарна гімназія); спеціалізована школа I-III ступенів з поглибленим вивченням англійської мови No 85 («Вальс» Ф. Шопена на фортепіано, соліст – Ерік Штайнерт); спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови No 165 міста Києва (пісня «Сіла птаха» від творчого колективу навчального закладу); гімназія «Діалог» (вокальна композиція Sam Smith «Stay with me», солістка – Злата Ляпіна); середня загальноосвітня школа No 11 I-III ступенів м. Києва (танок від дитячого танцювального колективу під українську народну пісню «Чорна редька»); КЕПІТ (лемківська пісня «Горе долом», акапельне виконання студенткою Коледжу Анастасією Лісовською та гурт гітаристів (музиканти – Вадим Валігун, Павло Євтушенко, Олексій Лук’яненко, Вікторія Тітова, Кірілл Шарпило; вокалісти – Зоряна Атлас, Олександра Ковальова, Вікторія Кочмарук, Валентин Янчарук) зі стильною вокальною композицією «Radioactive».

Окрасою заходу став виступ чарівниць танцювального колективу «K-girls» під керівництвом хореографа Аліни Гольцевої Театру танцю Університету «КРОК» з яскравим індійським традиційним танцем. А подарунком для всіх учасників проєкту стали його «Special guests», зокрема: Анна Кочергіна та Лідія Ночовська, зразковий тандем відомих українських музикантів, лауреатів багатьох міжнародних музичних конкурсів, гордість України, їх мистецтвом захоплюються глядачі багатьох національних філармоній Європи. Цього дня виконавиці презентували чудові оригінальні транскрипції улюблених творів у багатозвучні чотирьохручної фортепіанної фактури. Ще одним спеціальним гостем свята став фольк-арт-рок гурт «Сни доріг» (Dreams of Roads) та його керівниця Олена Солошенко, випускниця Університету «КРОК», психолог – музикотерапевт, авторка унікальної арт-терапевтичної методики «ДиЗву» та збірки чудових пісень у стилі етномузики.

Ми надзвичайно вдячні всім учасникам святкового дійства за можливість спільної співтворчості в рамках цієї мистецької ініціативи, дякуємо за підтримку проєктів Коледжу та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Оновлено: П'ятниця, 27 березня 2020 11:05

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Проєкт «Сучасні крос-культурні студії» до Міжнародного дня музики: «Відкриваючи музичний атлас світу...»