Практика і ще раз практика! Нові можливості для студентів Коледжу — Університет «КРОК»

Практика і ще раз практика! Нові можливості для студентів Коледжу

05 жовтня 2019 Новини та події

З ініціативи директора Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Сумбаєвої Л.П. та директора Центру розвитку кар‘єри Карлова О.Ф. відбулася зустріч з представниками мережі «Сушия» та Reikartz Hotel Group з метою подальшої співпраці, а саме організації та проведення сертифікованих курсів для студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа».

Сучасний ринок праці потребує підготовлених спеціалістів, конкуренція велика. Коледж ставить перед собою задачі придбання нашими випускниками професійних навичок саме робочих професій у сфері обслуговування.

Мета даного проєкту – отримання досвідуна робочому місці, оволодіння практичними навичками, які підтверджуються отриманням сертифікатів.

Під час зустрічі були розроблені та обговорені наступні кроки для подальшої реалізації проєкту. Далі буде...

Оновлено: Субота, 05 жовтня 2019 14:50

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Практика і ще раз практика! Нові можливості для студентів Коледжу