Студенти-юристи побували на засіданні в ОАСК — Університет «КРОК»

Студенти-юристи побували на засіданні в ОАСК

04 жовтня 2019 Новини та події

3 жовтня 2019 року студенти-юристи Університету «КРОК» побували в якості слухачів на засіданні в Окружному адміністративному суді м.Києва.

Побувавши в Окружному адміністративному суді м. Києва, студенти мали змогу не лише побачити на власні очі судове засідання, а й поспілкуватись з суддею Ігорем Погребніченком. Екскурсія була надзвичайно цікавою, тому студенти ставили безліч запитань, адже вже зовсім незабаром вони матимуть змогу пройти стажування в суді.

Нагадаємо, що між Університетом «КРОК» та Окружним адміністративним судом м.Києва було підписано договір про співпрацю в галузі навчально-методичної діяльності та проведення практики студентів.

Оновлено: Субота, 05 жовтня 2019 14:09

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студенти-юристи побували на засіданні в ОАСК