Туризм: практико-орієнтована підготовка як вимога часу — Університет «КРОК»

Туризм: практико-орієнтована підготовка як вимога часу

29 липня 2019 Новини та події

Чи можна підготувати кваліфікованого фахівця з туризму, спираючись тільки на теорію? Звичайно – ні!

Тому практико-орієнтована підготовка має пронизувати всю систему навчання.

Студенти спеціальності «Туризм» не тільки проходили передбачену навчальним планом практику, але й були учасниками програми «Школа професійного зростання» упродовж усього 2018-2019 навчального року. Для студентів було запропоновано понад 60 заходів! Студенти стали учасниками численних проектів, серед яких:

•   «Туристична вітальня» («Знайомтесь – Італія»: навчання та неперевершені мандрівки» – Кудряшов Євгеній, 4 курс; «Індія як туристична країна» – Кумар Ананда, викладач з йоги та індійської культури Індійського культурного центру; «Культура та туристичний потенціал Ірану» – Дехган Деларам Еліяс, Чулакі Мохаммад, Ягутпур Камяб, іноземні студенти підготовчого відділення Університету «КРОК» та ін.);
  •   «Професійні студії» («Психологія продажу у туризмі» – Сбродова Марина Германівна, бізнес-консультант; «Архітектурні стилі готелів – Горохова Людмила Петрівна – викладач кафедри туризму; майстер-клас з барної справи та технології приготування коктейлів – Цегельник Антоніна, бармен ресторану «Biancoro» братів Гусовських, Архіпов Віктор Віталійович – професор кафедри туризму; «Перші кроки в професії» – Степова Ірина, 4 курс, працівник Академії сервісу та персоналу (ASP); майстер-клас з демонстрації народного одягу на базі Національного музею українського народного декоративного мистецтва та багато інших);
  •   «Туризм у дії» (відвідування музеїв, туристичних підприємств, готелів, ресторанів, туристичних виставок). Активно реалізовувався проект «Екскурсовод – професія як мистецтво» (Сокол Тетяна Георгіївна – доцент кафедри туризму), де студенти отримували навички підготовки та проведення екскурсій. Студенти стали учасниками незабутніх мандрівок (проект «Мандруймо разом») до Качанівки та Соколиного хутора (туроператор «Сакумс»), Батурина (Лариса Колток, «Київград-Тур), до Карпатських гір («Цілюща сила Карпат» – Світлана Шпилька, «Активний відпочинок зі змістом») та ін.

Студенти 1 курсу наприкінці року, під час навчально-ознайомчої практики: познайомилися з діяльністю туристичних та готельних підприємств (туристичного агентства «СвітОгляд», туроператорів «Інкомартур-93», «Indiana Travel», готелю «Mercure»); традиційно відвідали музеї з метою вивчення історико-культурного потенціалу Києва : Національний заповідник «Софія Київська», Національний музей «Київська картинна галерея», Національний музей Тараса Шевченка, Національний музей «Чорнобиль», Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків (експозиція європейського мистецтва); стали учасниками унікального проекту «Студентський туристичний Startap «Мандрівки чарівним Києвом», спільного проекту кафедри туризму та кафедри іноземних мов, де розробили та презентували екскурсії англійською мовою та провели свої перші екскурсії на місцевості для одногрупників.

Студенти 4 курсу протягом двох місяців успішно пройшли виробничу практику на базі туристичних та готельних підприємств Києва, серед яких: «Anex tour», «ЛюбоСвіт», «Медіагід», «Поїхали з нами», «Pegas Touristik», «СвітОгляд», «TUI»; готелі Україна», «Hyatt Regency Kiev», «Готельний комплекс «Русь», «Hilton Kyiv», «Рейкарц Хотел Менеджмент» та ін.

Студенти третій рік стали учасниками та організаторами проекту «Лекторій-studio», локації «Туристичні образи світу», в рамках родинного свята-фестивалю «КРОК збирає друзів», де гостям та першокурсникам представили свої кращі творчі роботи.

Запрошуємо вступників до участі у практико-орієнтованій підготовці. Більш детально із заходами можна ознайомитись у новинах кафедри туризму та фотозвітах на флікері.

Висловлюємо щиру вдячність друзям, колегам, партнерам за співробітництво, участь у практико-орієнтованій підготовці студентів!!!

Оновлено: Понеділок, 29 липня 2019 15:53

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Туризм: практико-орієнтована підготовка як вимога часу