Вітаємо переможців VІ Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську тематичну екскурсію студентів спеціальності «Туризм» — Університет «КРОК»

Новини та події

Вітаємо переможців VІ Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську тематичну екскурсію студентів спеціальності «Туризм»

14 червня 2019 Новини та події

Наприкінці травня 2019 року були підбиті підсумки VІ Всеукраїнського конкурсу на кращу тематичну екскурсію, організованого Академією праці, соціальних відносин і туризму, ПрАТ «Укрпрофтур» та Асоціацією професійних об’єднань фахівців кадрового потенціалу туристсько-екскурсійної сфери України.

На конкурс було надіслано 47 творчих розробок екскурсій з усієї України, у тому числі 40 екскурсій по студентській секції.

І місце у студентській секції за екскурсію «Ностальгія за Радянським Києвом» отримали студенти 4 курсу спеціальності «Туризм» Університету «КРОК» Кудряшов Євгеній та Лєсіна Марія. Викладач: Сокол Тетяна Георгіївна – доцент кафедри туризму, к.пед.н., доцент.

Вітаємо переможців конкурсу та кафедру туризму з перемогою!!!

Оновлено: П'ятниця, 14 червня 2019 15:57
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо переможців VІ Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську тематичну екскурсію студентів спеціальності «Туризм»