Участь студентів у конференції «Розумна економіка»

06 лютого 2019 Новини та події

30 січня студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» взяли участь у роботі конференції «Розумна економіка».

Cтуденти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» під керівництвом доцента Плетенецької С.М. взяли участь у роботі конференції «Розумна економіка» (секція «Індустріальні, наукові та технологічні науки в містах: як їх використовувати ефективно»).

У конференц-залі «Альтіус» вивчали досвід інноваційного розвитку територій на прикладі міст Вінниця, Івано-Франківськ, Київ; ТОВ «Індустріальний парк «Мироцьке», нідерландської компанії Moqod, Dell Technologies, Hikvision, TowerIQ та інших.

Активна участь студентів у подібного роду заходах є запорукою розвитку у них наукових навичок та отримання безцінного досвіду наукової діяльності.

Оновлено: Четвер, 17 червня 2021 15:35

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Участь студентів у конференції «Розумна економіка»