День кар'єри у Legal High School

25 вересня 2018 Новини та події

21 вересня Центр розвитку кар’єри Університету «КРОК» разом із групою студентів юридичного факультету взяв участь у заході «День кар'єри у Legal High School».

«День кар'єри у Legal High School» – це захід, який має унікальний новітній формат, а саме – об’єднання на одній платформі представників усіх секторів юридичної спільноти та державного сектору. Таким чином, студенти мали можливість дізнатися більше інформації, так би мовити з перших уст, про життя юридичної фірми або державного органу, пройти співбесіду, взяти участь у майстер-класах від фахівців юридичної справи.

Своєю чергою, представники Центру розвитку кар’єри Університету «КРОК» могли познайомитися з представниками юридичних компаній, Управління персоналом Національної поліції України, Антимонопольного комітету України та обговорити варіанти їхньої співпраці з Університетом «КРОК».

Оновлено: Середа, 26 вересня 2018 15:38

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » День кар'єри у Legal High School