Майстер-клас від Центру розвитку кар`єри для студентів ІТ-спеціальностей — Університет «КРОК»

Майстер-клас від Центру розвитку кар`єри для студентів ІТ-спеціальностей

25 вересня 2018 Новини та події

На початку вересня Центр розвитку кар`єри Університету «КРОК» провів низку майстер-класів для студентів 2 курсу Навчально-наукового інституту інформаційних та комунікаційних технологій.

Під час обговорення тем «Самомотивація як інструмент презентації себе роботодавцю» та «Кар`єра по плану. Як стати лідером в професії IT» студенти отримали багато практичних навичок від спікера та партнера Центру розвитку кар`єри Анастасії Якименко, із задоволенням слухали та долучалися до дискусії з тренером.

Вони також дізналися про те, які інструменти та методики допомагають у самомотивації та яким чином краще спланувати свою майбутню професійну кар’єру, адже це питання студенти повинні ставити перед собою ще під час навчання задля того, щоб після випуску з Університету бути конкурентоспроможними на ринку праці.

Щира подяка спікеру – Анастасії Якименко – за проведення майстер-класу на такі актуальні для студентів теми, а також Центру розвитку кар'єри за його організацію.

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Майстер-клас «Самомотивація як інструмент презентації себе роботодавцю» / ЦРК / 05.09.2018

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Середа, 26 вересня 2018 15:34

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Майстер-клас від Центру розвитку кар`єри для студентів ІТ-спеціальностей