Кафедра дизайну на заході «ТекстильАсорті» — Університет «КРОК»

Кафедра дизайну на заході «ТекстильАсорті»

26 вересня 2018 Новини та події

20 вересня 2018 року студенти кафедри дизайну відвідали профільний захід для дизайнерів інтер’єру «ТекстильАсорті», що був проведений студією текстильного дизайну «АВС».

Директор салону Тетяна Павлова занурила практикуючих дизайнерів, оптових покупців, партнерів і наших студентів у атмосферу далеких країн, надихаючи різноманіттям текстильного дизайну. Крім того, родзинкою вечора стала презентація ексклюзивної італійської компанії «DEDAR», яку презентувала представник компанії в Україні Катерина Данько.

Незабутній захід, перебування у професійному оточенні, смачне частування та подарунки, нові знайомства та розуміння безмежних можливостей дизайну інтер’єру завдяки текстилю – все це, сподіваємося, надихне наших студентів на яскраві та оригінальні проекти.

Оновлено: Четвер, 14 березня 2019 16:38

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Кафедра дизайну на заході «ТекстильАсорті»